2023-2024 sezonunda Muzaffer Taşkın, Cüneyt Tiryaki, Bülent Demirkanlı ve Sinan Yücer'den sonra Orduspor 1967 A.Ş.'ye teknik direktör olarak gelen Ramazan Çelik, üç maçlık süreç öncesinde Ordu'ya gelmiş ve 2.5 yıllık sözleşme imzalamıştı. Orduspor 1967 A.Ş.'de imza töreni sonrasında sosyal medya hesabından açıklama yapan Orduspor 1967 A.Ş. Başkanı İsa Akçay ''Deneyimli teknik adam Ramazan Çelik ile 2.5 yıllık anlaşma için el sıkıştık. İkinci sezonda yakaladığımız ivme 2. Lig'e yükselişle tamamlanacak. Buna inancımız tam.'' demişti. Takım 2.Lig hedefine bu sezon ulaşamazken, teknik direktör Ramazan Çelik'in ise sözleşmesinin sezon sonuna kadar olduğu öğrenilmişti.

Orduspor 1967 A.Ş.'de teknik direktör Ramazan Çelik üç maçlık serüveninde bir galibiyet, bir beraberlik ve bir mağlubiyet alırken, kaybettiği beş puan sonrasında Play-Off'u kaçırmıştı.  Teknik Direktör Ramazan Çelik Ordu'ya gelirken bu süreçte Orduspor 1967 A.Ş.'de Sportif Direktör Evren Dönmez ile yeni sezon konusunda görüşme yaptı. Ramazan Çelik'in Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezon planlanması yapması için erken olduğu Ordu Futbolu'nda sportif konuların netlik kazanması ile birlikte planlama yapması bekleniyor.


39 yaşındaki teknik direktör Ramazan Çelik, Orduspor 1967 A.Ş. kariyerinde üç maçlık süreçte Muş 1984 Muşspor ile 2-2 berabere kalmış, Armoni Alanya Kestelspor'a 2-0 kaybetmiş ve Muş 1984 Spor'u 3-1 yenmişti. Ramazan Çelik'in aldığı tek galibiyet olan Siirt İl Özel İdarespor maçı sonrasında Çelik'in bir dönem çalıştırdığı Siirt ekibi Bölgesel Amatör Lige düşmüştü. n Çelik kısa sürede üst liglerde çalışmak istediği açıklamıştı.

Editör: Samet Karadağ