2023-2024 sezonunda geçen sezona nazaran daha genç bir kadroyla mücadele ettiği Kadınlar 2.Ligi'nde Play-Off oynamak isteyen ancak ligi farklı mağlubiyetle alan Rüsumat4 Gençlik ve Spor daha sonra toparlanarak üst üste puan ve puanlar almıştı. Rüsumat4 Gençlik ve Spor, ligin erteleme maçı için gittiği Karabük deplasmanında ise puan alamadı ve özellikle karşılaşmanın hakemlerinin performansından şikayetçi olarak Ordu'ya döndü.

Rüsumatt44

Karabük Onur Sahası'nda oynanan Karabük Gençlerbirliğispor ile Rüsumat4 Gençlik ve Spor arasındaki mücadelenin ilk yarısı 0-0 sona ererken, maçın ikinci yarısında ise ev sahibi takımda Güllü Şahin resital yaptı. 56.dakikada açtığı perdeyi 73.dakikada attığı üçüncü golle kapatan Karabük Gençlerbirliğispor'da özellikle ilk iki gole Rüsumat4 Gençlik ve Spor Kulübü cephesi yoğun tepki gösterdi ancak maç 3-0 sona erdi.

Rüsumat4 Gençlik ve Spor Kulübü'nde antrenör Hakan Yurdakul ise maçın ardından yaptığı açıklamada 'Biz maç oynamaya geldik ama maç hariç herşey vardı bugün. Hakemden ve gözlemciden şikayetçi olacağız'' dedi.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ