Gürgentepe Kaymakamı Buket Yeşilgül ve 31 Mart seçimlerinde belediye başkanı seçilen Cemil Coşkun’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Naci Şanlıtürk, ilçe teşkilatlarını da ziyaret etti. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde yoğun ilgiyle karşılaşan, esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelen Şanlıtürk, vatandaşların talep ve beklentilerini de not alarak sorunların çözümü için bütün çabaların harcanacağını söyledi.

Naci Gürgentepe 1

Ziyaretlerin ardından değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Şanlıtürk, “İl Başkanımız Mehmet Özçelik, Gürgentepe İlçe Başkanımız Cemal Yalçınkaya, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ak Parti Gürgentepe İlçe Başkanı Mustafa Akkaya ve Ak Parti Gürgentepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Birnur Yaşar Şanlı ile birlikte Gürgentepe Kaymakamımız Buket Yeşilgül'ü ziyaret ettik. Sayın Kaymakamımıza, nazik misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri dolayısıyla teşekkür ederiz.” dedi.

Naci Şanlıtürk, beraberindeki heyetle birlikte partisinin MHP Gürgentepe İlçe Başkanlığı'na ziyaret gerçekleştirerek istişarelerde bulundu. İlçe Başkanı Cemal Yalçınkaya'ya nazik misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri dolayısıyla teşekkür eden Şanlıtürk, bu ziyaretin ardından AK Parti Gürgentepe İlçe Başkanlığı’na da geçti.

Naci Gürgentepe 2

Şanlıtürk, AK Parti Gürgentepe İlçe Başkanı Mustafa Akkaya'ya nazik misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri dolayısıyla teşekkür etti.

Şanlıtürk 48 Saatte 8 ilçeyi Ziyaret Etti Şanlıtürk 48 Saatte 8 ilçeyi Ziyaret Etti