Saraycık İlkokulu/Ortaokulu, 04 Haziran 2024 Salı günü düzenlediği yıl sonu sergisi ve bilim şenliğiyle öğrencilerinin başarılarını ve yaratıcılıklarını sergiledi. Etkinliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, Şube Müdürü Hürrem Tanrıverdi, Türk Eğitim-Sen İl Başkanı Metin Şeyhoğlu, Şenocak Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Cem Şenocak, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Ortaokul öğrencileri fen ve teknoloji derslerinde hazırladıkları deneyleri sergilerken, anasınıfı ve ilkokul öğrencileri ise hazırladıkları gösterileri sundu. Öğrencilerin çeşitli alanlardaki başarıları da unutulmadı; 2023-2024 eğitim öğretim yılında elde ettikleri başarılar için protokol üyeleri tarafından öğrencilere plaketleri takdim edildi.

Saraycık 2

Programın ikinci bölümünde, davetliler sergi alanını gezerek öğrencilerin yıl boyunca hazırladıkları çalışmaları inceledi. Sergide yer alan öğrenci eserleri büyük beğeni topladı. Ardından, okulun e-Twinning projesi olan "Kültürler Arası Etkileşim" tanıtıldı ve proje kapsamında yer alan öğrencilere ve öğretmenlere plaketleri verildi.

Açık Öğretim Sınav Sonuçları Açıklandı Açık Öğretim Sınav Sonuçları Açıklandı

Editör: Atakan Öztürk