Ordu’da bir otelde düzenlenen iftar programı, yerel sivil toplum kuruluşları ve muhtarların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Programda konuşan CHP Ordu İl Başkanı Bülent Akpınar, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından şeffaflık ve ortak akıl vurgusu yaparak, yeni bir belediyecilik anlayışının temellerinin atılacağını ifade etti.

Akpınar, sözlerine şu şekilde devam etti: " Şehrimizde bizleri gurulandırdığınız için bütün Ordulu hemşerilerim adına sizlere şükranlarımı sunuyorum. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak önce ilimizde sonra bütün Türkiye’de şeffaf ve hesap veren Belediyecilik anlayışıyla dünde hareket ediyorduk yine aynı yolda hareket etmeye devam ediyoruz. 31 Mart seçimleri sonrasında ilimizde ve ülkemizde şeffaf ve ortak akılla hareket eden belediyecilik anlayışını hep beraber ulusumuz birlikte inşa edeceğiz. Ülkeyi 22 yıldır rant içinde götüren bu iktidara artık bir dur demenin zamanı geldi. Lütfen artık bu ülkede ki yapılan soyguna bir dur diyelim.Önümüzde bir şans var ülkemizi ve çocuklarımızın geleceğini bir dakika da birilerine emanet etmeyelim. İyi soralım, İyi sorgulayalım. Hepinizi saygıyla selamlıyorum"diye konuştu. 

CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Genç Seçmen Sayısı Her geçen gün artıyor CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Genç Seçmen Sayısı Her geçen gün artıyor

Editör: Zeynep Telci