Sevilen çizgi dizi kahramanları Şirinler, 20-25 Şubat tarihleri arasında Ordu'da çocuklar ile buluşmaya hazır. Saygın Sanat tarafından organize edilen "Şirinler Müzikali", 7 farklı ilçede 11 seans olarak sahnelenecek.

40 dakika sürecek olan müzikalin konusu; Şirin Baba usta Şirin'in yardımıyla "Şirinmetre"yi icat ediyor. Şirinmetre çaldığı sürece tüm Şirinler diyarını şirinlik kaplıyor ve Gargamel hiçbir Şirin'e zarar veremiyor. Arkadaşlığın ve yardımlaşmanın öneminin vurgulandığı müzikalde, Şirin Baba'nın üstün zekası ile iyilik yine kazanıyor.

Müzikal 6 ilçede sahne alacak

Müzikal 20 Şubat Salı günü Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda saat 17:30 ve 19:00'da başlayacak. 21 Şubat Çarşamba günü ise Ordu Atatürk Kültür Merkezi'nde saat 17:30 ve 19:00'da sahnelenecek. Müzikal 22 Şubat Perşembe günü Kumru Otogar Düğün Salonu'nda, 24 Şubat Cumartesi günü Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı ve Perşembe Belediyesi Kamil Sümer Salonu'nda, 25 Şubat Pazar günü ise Akkuş Öğretmenevi Konferans Salonu'nda sahnelenecek.

Müzikalin bilet fiyatları 100 TL'den başlıyor. Biletler, Biletinial online olarak veya etkinlik mekanlarının gişelerinden satın alınabilir.

BKM Mutfak Ordu'ya geliyor BKM Mutfak Ordu'ya geliyor

Editör: Atakan Öztürk