İkinci kez 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde başkanlığı bıraktıktan sonra kararından vazgeçen ve yeni sezonda da aday olacağını belirten Şükrü Bodur, Ordu futbolundaki birleşme konusunda da açıklama yaptı. İki sezondur finali kaybeden takımın başkanı olarak sezon bitimlerinde görevi bırakan ancak yeniden geri dönen Şükrü Bodur, birleşme konusu da heyet olması gerektiğini söyledi.

Şükrü Bodur birleşme konusunda sürecin sağlıklı işlemesi gerektiğini söylerken ''Büyük Orduspor taraftarının yapmış olduğu birleşme çağrısına da kayıtsız kalmamız mümkün değildir. Bu sürecin sağlıklı işleyebilmesi ve sporda birliğin sağlanabilmesi için bir heyet oluşturulması gerektiğine inanıyorum.” dedi.

Hangi kurumların heyette olması konusunda fikrini beyan eden Şükrü Bodur “Bu konuda ki yaklaşımım Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu Barosu, Ordu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasından birer temsilci ile kulüplerimiz den birer temsilci tarafından oluşan heyetin süreci yürütmesini ve gelişen tüm detayları kamuoyu ile paylaşmasını arz ederim.'' açıklamasını yaptı.

Editör: Samet Karadağ