Yunan takımında Giorgos Papacharalambous , Thodoris Tourkogeorgos , Asimina Hatziandreou ve Anastasia Tserou'nun ayrılma adayları olduğu haftanın en heyecanlı gününde Yunan takımıyla Türk takımı karşı karşıya geliyor.

Survior yunan takımı oyuncuları kimlerden oluşuyor. Survivor All Star 2024'de sezonun ilk Türk-Yunan yarışması bu akşam yani 2 Mayıs akşamı oynandı. Geçen sezonlardan Dalak tanıdık bir isim. Acun Ilıcalı'nın sunduğu ödül oyununda Yunan yarışmacılar merak konusu.

Survivor Yunan Yarismacilar Asimina

Survivor Yunan yarışmacıları kim?

Geçen sezonlardan Türk izleyicisinin bildiği Katerina Dalaka bu sezon da Survivor'da yarışıyor. Ünun dışında Stavroulo ve Asimina gibi güçlü isimler de var. Yine Yorgos ve  Giorgos da Yunan takımında bulunuyor.

Asimina Stavroula ve Katerina Dalaka, Survivor All Star 2024 sezonunda Yunanistan'dan yarışmacılar olarak katılmıştılar. Ancak, her iki yarışmacı da bir olay nedeniyle yarışmadan diskalifiye edilmişlerdir. Bu olay, bir yarışmacının cep telefonuna sahip olduğu ve bu durumun ortaya çıkması ile sonuçlanmıştır.  

Survivor Yunan Sporcular

Bu olay, Survivor All Star 2024 sezonuna damgasını vurmuş ve yarışmanın gidişatını etkilemiş gibi görünüyor. Survivor'da cep telefonu bulundurmanın yasak olması, yarışmacıların dış dünya ile iletişimini kesme amacını taşıyor ve bu durum yarışmanın adaletli ve adil bir şekilde ilerlemesini sağlamak için kritik bir kural olarak kabul ediliyor. Yarışmacıların bu tür kurallara uymaması, onların yarışmadan diskalifiye edilmelerine yol açabiliyor.

Survivor Yunan Yarışmacısı Dalaka kimdir?

Katerina Dalaka, Yunanistan'da dikkat çeken bir Survivor yarışmacısıdır. 1992 doğumlu olan Dalaka, Münih, Almanya'da doğmuş ve Selanik Aristoteles Üniversitesi'nde eğitim almıştır. Atletizmde, özellikle 400m engelli dalında Yunanistan şampiyonu olmuştur. Survivor Yunanistan 2018'de gösterdiği üstün performansla tanınmıştır.