Merkür’ün Jüpiter’le olan olumlu açısı eğitim ve seyahat konularında pozitif sonuçlar almamızı sağlarken, Venüs’ün Uranüs’le olan açısı ilişki ve aşk konularında şanslı olmamızı sağlayacak. Bunun yanı sıra Venüs Plüton karşıtlığı kıskançlıklara ve baskılara neden olabilecekken Venüs ve Mars’ın güçlü buluşması daha fazla aşk ve tutku yaratacak.

Burç yorumlarına göre bu hafta nasıl geçecek? Haftanın en şanslı burcu hangisi? İşte 8-15 Temmuz burç yorumları…

Bu Hafta En Şanslı Burç Hangisi?

Koç: Kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayabilir, yeni bir projeye liderlik etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu hafta iş konuları ön planda olacak.

Boğa: Beklenmedik harcamalar yaşayabilirsiniz. Sosyal yaşamda aktif olup bu durumu tersine çevirebilirsiniz.

İkizler: Bu hafta sosyal hayatınız oldukça hareketli. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni ortamlara girebilirsiniz. Kişisel gelişiminize odaklanmak için iyi bir hafta.

Yengeç: Meditasyon veya yoga gibi aktivitelerle rahatlayabilirsiniz. Hafta boyu evde zaman geçirmek size iyi gelecektir.

Yengeç Sembol

Aslan: Kariyerinizde önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Aşk hayatınızda ise romantik anlar yaşanabilir. Nu haftanın şanslılarından biri sizsiniz.

Başak: Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta. Beslenmenize ve uyku düzeninize ekstra özen göstermelisiniz. Doğa yürüyüşleri yapmak da size iyi gelecektir.

Terazi: İlişkilerinizde dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Açık ve dürüst iletişim kurarak sorunları çözebilirsiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirmeyi unutmayın!

Akrep: Bu hafta finansal konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları ile karşılaşabilir, yeni bir girişimde bulunabilirsiniz.

Yay: Seyahat ve eğitim konularında şanslı olacaksınız. Yeni bir dil öğrenebilir ya da yurt dışı planları yapabilirsiniz.

Oğlak: Aile hayatınızda halletmeniz gereken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu dinlenmek ve enerji toplamak size iyi gelecektir.

Oğlak Smbol

Kova: Yeni sosyal çevrelere girebilir, farklı bakış açıları kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecek.

Balık: Ruhsal ve zihinsel anlamda aktif olacaksınız. Aktifliğinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koymak için sanatsal aktivitelere katılabilirsiniz.

Şifa ve Huzur Kapıda! Bu Hafta En Şanslı Burç Hangisi? Şifa ve Huzur Kapıda! Bu Hafta En Şanslı Burç Hangisi?

Editör: Merve Tepecik