Ordulu futbolseverlerin çok yakından tanıdığı bir isim olan ve futbolculuk döneminde Orduspor formasıyla Süper Lige çıkma sevinci yaşadıktan sonra iki sezon boyunca Süper Lig'de kaptan olarak sahaya çıkan Ali Çamdalı, teknik direktörlük kariyerine unutulması zor anlarla giriş yaptı. Ali Çamdalı, Tümosan Konyaspor'un başında son maçında 90 dakikalık dilim içinde küme düşme konusunda zor anlar yaşarken maçın bitiminde kümede kalma sevincini taraftarlar ile birlikte yaşamıştı. Tümosan Konyaspor'un teknik direktörü olarak 4 maçta 5 puan toplamasına rağmen takımı ligde tutan teknik direktör olan Ali Çamdalı, yeni sezonda yine takımın teknik direktörü olacak.

Yeni sezonda yine Süper Lig'de mücadele edecek olan Tümosan Konyaspor ''Konyaspor'umuz, Teknik Direktörümüz Ali Çamdalı ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu Basın Toplantı Salonu’nda düzenlenen imza törenine, Başkanımız Ömer Korkmaz ve 2. Başkanımız Adem Bulut katıldı. Uzun yıllar yeşil beyazlı formamızı terleten ve Türkiye Kupası ile Süper Kupa’yı aldığımız sezonlarda takım kaptanlığımızı yapan Ali Çamdalı’ya yeniden hoş geldin diyor, teknik direktörlük kariyerinde başarılar diliyoruz.'' açıklamasını yaptı.

Ali Çamdalı'nın 1 yıllık sözleşmesinin yeni sezonda da ligde kalması ve sezon genel performansı da göz önüne alınmasıyla birlikte 1 yıl daha uzatılacağı öğrenildi. Yönetime transfer listesini sunan Ali Çamdalı, sürpriz futbolcu transferlerine de hayır demeyecek.
 

Editör: Samet Karadağ