CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, seçim çalışmalarının sonuna gelindiğini ifade ederek, “Bu süreçte yılmadan, büyük bir enerjiyle çalışmalarımızı yürüttük. Sokak sokak, cadde cadde, ev ev gezerek bütün hemşehrilerimize ulaşmaya çalıştık. Her görüşten insanımızın büyük desteğini gördük. Gece gündüz demeden hep halkımızla iç içe olduk. Küçücük bir damlayla başlayan çalışmalarımızın sonunda Altınordu’da değişim arzusunun bir sele dönüştüğünü görüyoruz. Bu değişim arzusu, iradesi sandıklara yansıyacak ve Altınordu’nun önümüzdeki 5 yılı için hizmet dolu, tertemiz bir sayfa açılacak” dedi.

Herkesin oyuna talibiz

Hiç kimseyi ötekileştirmeyen bir anlayıştan geldiğini belirten Ulaş Tepe, “Altınordu’da seçim çalışmalarımızın başlangıcını partimizin en az oy aldığı mahalleden başlattık. Kırsal mahallelerimizdeki eksikliğimizin farkındaydık. Bu süreçte 2-3 defa ziyaret ettiğimiz mahallelerimiz oldu. İnsanlara oy kaygısıyla yaklaşmadık. Sevgi, saygı ve hürmet göstererek onlara eğildik. Biz bu toprakların öz evlâdıyız. Hepimizin kaygısı, sevinci, hüznü aynı. Duygu birlikteliğini kurduğumuz hemşehrilerimiz bizi bağrına bastı. ‘AK Partiliyim, MHP’liyim, İYİ Partiliyim sana oy vereceğim’ binlerce kişiyle bire bir temasımız oldu. 92 mahallede herkesin kalbindeki isim olmayı başarmanın mutluluğunu yaşıyorum. Çok net bir şekilde ifade etmek istiyorum ki sandıktan biz çıkacağız. Altınordu’da kimse kaybetmeyecek. Sevgiyi büyütmeye devam edeceğiz” dedi.

Hayalimiz büyük

Ordu’nun en büyük ilçesi konumundaki Altınordu’nun belediye hizmetleri bakımından yetersiz kaldığını belirten Ulaş Tepe, “Biz daha fazla hizmet ortaya koyma iddiasıyla bu yola baş koyduk. Mahalle ziyaretlerimizde 92 mahallemizin sorunlarını belirledik. Bunlara yönelik projeler geliştirerek halkımızla paylaştık. Ulaşımla ilgili problemlerin ortadan kalktığı, herkesin belediyeye kolayca erişebildiği, kadınların istihdamın içerisinde olduğu, ticaret ve ekonomik yaşamın hareketlendiği, sokaklardan mutlu çocuk seslerinin yükseldiği, gençlerin ilgilerine yönelik konularda kendilerini geliştirebildikleri bir Altınordu hayaline herkesi ortak ettik. 1 Nisan’dan itibaren bu hayali gerçekleştirebilmek adına gece gündüz demeden çalışacağız. Bu konuda hemşehrilerimizden tam destek istiyoruz. Bilgimiz, tecrübemiz ve gençliğimizin verdiği enerjiyle Altınordu’da değişimi başlatacağız. Herkesi 31 Mart Pazar günü oy kullanmaya, demokrasinin gereğini yerine getirmeye davet ediyorum.” Dedi. Haber merkezi

Ulaş Tepe Her Kapıyı Çalıyor, Her Sese Kulak Veriyor Ulaş Tepe Her Kapıyı Çalıyor, Her Sese Kulak Veriyor

Editör: Soner Özdemir