Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 Başkan Tepe, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kurban Bayramı'nın huzur ve bereketini bir kez daha yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek günlerde, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmek için dualarımızı ediyor, sevgi ve kardeşlik bağlarımızı pekiştiriyoruz.

Paylaşma duygularımız güçleniyor

Bayramlar, toplumumuzun bir araya gelerek sevinçleri paylaştığı, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı özel zamanlardır. Kurban Bayramı da sevgi, saygı ve paylaşma duygularını güçlendirirken, aynı zamanda insani ve dini değerlerimizi hatırlamamıza vesile olur. Tüm Müslüman kardeşlerimize hayırlı ve bereketli bir bayram diliyorum. Kurbanlarınızın kabul olmasını, dualarınızın ve ibadetlerinizin makbul olmasını temenni ediyorum.

Belediye olarak yanınızdayız

Belediyemiz olarak siz değerli vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Bayram boyunca hizmetlerimizle ihtiyaçlarınızı karşılamak için gece gündüz çalışacağız. Kurban Bayramı'nın sevincini ve bereketini tüm şehrimizle birlikte yaşamak dileğiyle, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ederim. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı kutlarım.” Haber merkezi

Editör: Soner Özdemir