Altınordu Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak amacıyla düzenlediği Gençlik Haftası etkinlikleri başladı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ulaş Tepe, “Tam da hayal ettiğimiz gibi oluyor. Gençlik senin, gelecek senin, sahne senin.” dedi.

Ulaş Tepe Gençlik Haftası 1

Gençlik Haftası etkinlikleri Altınordu Cumhuriyet Mahallesi’nde belediyeye ait Gençlik Merkezi’nde başladı. Belediyedeki toplantının ardından doğaçlama tiyatro gösterisini gençlerle birlikte izleme fırsatı yakalayan Ulaş Tepe, etkinliğe katılan herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik etti.

“Söz verdiğimiz gibi”

Gençlik Merkezi’nin ilk kez bir etkinliğe ev sahipliği yapmış olduğuna dikkat çeken Ulaş Tepe, “Tabela belediyeciliğinden halkımızın yaşamına dokunan hizmet belediyeciliğine geçişi, söz verdiğimiz gibi, çok kısa bir sürede sağlamış bulunuyoruz. Bundan sonra bahçe kısmıyla birlikte Gençlik Merkezimizi üniversiteli kardeşlerimiz başta olmak bütün gençlerimizin aktif kullanımına sunacağız. Sahnemiz herkese açık olacak. Müzikte, tiyatroda ve her türlü gösteride genç kardeşlerim performanslarını sergileyebilecekler.” dedi.

Ulaş Tepe Gençlik Haftası 2

Etkinliklerin Kampüs Talkshow gösterisiyle aynı yer ve saatte devam edeceği belirtilerek tüm Ordulular davet edildi.

Ulaş Tepe, 19 Mayıs Mesajı Yayımladı Ulaş Tepe, 19 Mayıs Mesajı Yayımladı

Editör: Merve Tepecik