2023-2024 sezonunda Ali Sami yen Spor Kompleksi Rams Park Stadı'nda 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor maçında büyük heyean yaşanmıştı. Maça gidemeyen Ordu'daki futbolseverler için ise Altınordu İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe Altınordu Belediyesi önüne dev ekran müjdesi vermişti. Yüzlerce vatandaşın takip ettiği mücadeledeki heyecan, Ordu'nun Altınordu İlçesi'nde de yüzlerce taraftar ile yaşatılmış oldu.

Final mücadelesini stattan takip eden Altınordu Belediyesi BaşkanI Ulaş Tepe, Çimentaş Elazığspor galibiyetinin ardından 2.Lig biletini rakibine veren 52 Orduspor Futbol Kulübü ile ilgili olarak “Bu kente şampiyonluk yakışır. Canın sağ olsun Mor-Beyazım. En kötü günde de yine şehrimiz diyoruz. Bu sene değilse bile elbet bir gün. Sezon boyunca tüm imkanlarını seferber ederek cesurca mücadele veren 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün tüm oyuncularına, teknik kadrosuna, Şükrü Bodur başkanım başta olmak üzere tüm yönetime ve küçüğüyle büyüğüyle Mor-Beyazlı renklerin peşinde koşan tüm taraftarlarımıza yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Sezon boyunca bütün müsabakalarda yer alarak 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne destek olan Ulaş Tepe, Ayvalıkgücü Belediyespor ile deplasmanda oynanan maçı Balıkesir'de tribünden takip etmişti. Ayrıca Başkan Tepe, İstanbul'a gitmek isteyen taraftarlar için de 5 otobüs desteğinde de bulundu. 

Editör: Samet Karadağ