2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig Play-Off Finali'nde 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasındaki maçın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacağı açıklanırken bilet satışının da başlaması ile birlikte Ordu'dan İstanbul'a taraftar akın edecek. Aynı şekilde İstanbul ve çevre illerdeki taraftarların da 52 Orduspor Futbol Kulübü maçını tribünden izlemek istediği öğrenilirken, Altınordu İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe destek istedi. 

Ulaş Mayıs Yedisi Filan

Altınordu İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe, 2. Lig yolunda final karşılaşmasına çıkacak olan Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü için gurbetteki Ordululara ve taraftarlara çağrıda bulundu. Ulaş Tepe yaptığı çağrıda kendisinin de İstanbul'a gideceğini belirtirken, Tepe Play-Off 2.Tur mücadelesi olan Ayvalık Belediyespor maçında deplasmanda tribünde yer almıştı.

Ulaş Tepe Gençlik Haftası 2

Ulaş Tepe yaptığı açıklamada "İstanbul ve çevresinde yaşayan Ordulu hemşehrilerimiz ile taraftarımıza çağrımızdır. 2. Lig yolunda Mor-Beyazlı sevdamızın ardına düşerek İstanbul'a geliyoruz. Temsilcimiz 52 Orduspor Futbol Kulübü'nü 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü saat 19’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi (Rams Park Arena)'da oynayacağı TFF 3. Lig Play-Off Finali'nde yalnız bırakmıyoruz. Haydi Ordu, Ali Sami Yen'de buluşalım!" dedi.

Editör: Samet Karadağ