Ordu'da uzun süredir Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden takım olan Ünye 1957 Spor'da son yıllarda sezonun bitmesiyle birlikte başkan da değişirken, takım bu geleneğe bu sezon da uydu. Geçen sezon başkan olan Murat Narin'in yeniden aday olmadığı Ünye 1957 Spor Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'a tek aday giren Fatih Çakır başkan oldu. İstanbul'da ikamet eden Ordu Akkuş'lu Fatih Çakır kulübün yeni başkanı olurken, Ordu'da yapılan genel kurul sonrasında Ünye 1957 Spor yeni başkanı ve yönetimi İstanbul'da bir araya geldi.

Ünye 1957 Spor'da başkan Fatih Çakır ve yönetim kurulu üyeleri Osman Karayiğit, İhsan Türk, Erdal Çakır, Sefa Okutucu, Serkan Koca, Oktay Toprak ve Mustafa Oğuş toplantıda yer aldı. Ünye 1957 Spor'da 2024-2025 sezonu planlaması konusunda görüşmenin yapıldığı toplantıda teknik ekip ve futbolcu transferleri konusunda yapılacak hamleler konuşuldu. Ünye 1957 Spor'da ayrıca kulübe gelir getirecek sponsor, reklam işleri, Ünye 1957 Spor store mağazası konusunda da görüşme yapıldı. Ayrıca Ünye 1957 Spor'da otobüs alımı, kulüp tesisi onarım ve bakım işleri ve altyapı takımlarının geleceği konusunda da fikir alışverişinde bulunuldu.

Birçok gündem maddesinin konuşulduğu Ünye 1957 Spor Yönetim Kurulu toplantısında alınan kararların bu süreçte Kurban Bayramı'ndan sonra yavaş yavaş başlaması bekleniyor.

Editör: Samet Karadağ