2023-2024 sezonunda Kadın Futbol 1.Ligi A Grubu'nda lider olan Ünye Gücü Futbol Kulübü, Dudullu deplasmanı yolculuğuna başladı. Sezonun ikinci yarısında oynadığı 5 maçta rakip filelere 20 gol atan ve kalesinde bu maçlarda sadece 1 gol gören Ünye Gücü Futbol Kulübü, bu hafta sonu Dudullu deplasmanında da kazanarak liderliğini sürdürmek istiyor. Muhammet Kışla'nın öğrencileri, Ordu'daki hazırlıklarını tamamladı ve bu süreçte deplasman yolculuğuna başladı.

Ünye Gücü-5


Ünye Gücü Futbol Kulübü ile Dudullu arasında sezonun ilk yarısında Ünye İlçe Stadyumu'nda karşı karşıya gelmişti. Henüz 15.dakikada Nehir Zeytünlü ile öne geçen Ünye Gücü Futbol Kulübü, 78.dakikada yediği gole karşılık vermeyince sahadan bir puanla ayrılmıştı. Ünye Gücü Futbol Kulübü'nde son haftalarda alınan üst üste galibiyetlerle birlikte takımın morali üst seviyeye çıkarken Ordu ekibi, ligde 21 puanla dördüncü sırada yer alan Dudullu'yu da yenmek istiyor.

Ünye-Gücü-Futbol-Kulübü-5

Dudullu ile Ünye Gücü Futbol Kulübü arasındaki mücadele 3 Şubat Cumartesi günü saat 14:00'te İstanbul Ümraniye Dudullu Stadyumu'nda oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ