2023-2024 sezonunun başında yaptığı transferlerle hedefini direkt şampiyonluk olarak belirleyen ve bu süreçte ligde dördüncü haftada liderliğini eline alarak yedinci haftaya kadar lider kalan Ünye Gücü Futbol Kulübü, daha sonra aldığı kötü sonuçlarla ligin ilk yarısını ikinci sırada tamamlamıştı. Ünye Gücü Futbol Kulübü, liderliği kaptırdığı günün üzerinden geçen 46.günde ise tekrar zirvenin sahibi oldu.

Ünye-Gücü-Futbol-Kulübüü-1

Hafta Sonu Rakip Samsun Yabancılar Pazarıspor Kulübü

Ligde son olarak deplasmanda Bağcılar Evrenspor’u 2-0 yenen ve lider Horozkent Spor Kulübü’nün Giresun Sanayispor’a yenilmesi sonrasında ligin yeni lideri olan Ünye Gücü Futbol Kulübü, İstanbul’dan keyifli döndü. Bu hafta kendi sahasında Samsun Yabancılar Pazarıspor Kulübü’nü konuk edecek olan Ünye Gücü Futbol Kulübü’nde bu maçın hazırlıkları başladı.

Ünye-Gücü-Futbol-Kulübü-4

TFF Kadın Futbol 1.Lig A Grubu’nda şu ana kadar 11 hafta geride kalırken, Ünye Gücü Futbol Kulübü üçü üst üste olmak üzere dört haftayı lider tamamlama başarısı gösterdi.  Ünye Gücü Futbol Kulübü’nde yönetim, teknik heyet ve futbolcular zirveyi bırakmak istemiyor.

SAMET KARADAĞ
 

Editör: Samet Karadağ