Ünye - Bu yılki festivalde, 01-21 Temmuz tarihleri arasında pek çok spor organizasyonu yer alacak. Geleneksel Kum Gece Futbol Turnuvası, Play Voleybol Turnuvası, Sokak Basketbolu Turnuvası ve Masa Tenisi Turnuvaları gibi çeşitli etkinliklerle spor tutkunları bir araya gelecek.

Turnuvaların gerçekleşeceği mekanlar da belli oldu. Geleneksel Kum Futbol ve Plaj Voleybol Turnuvaları Yalı mevkiinde, Sokak Basketbolu ve Masa Tenisi Turnuvaları ise Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek.

Final müsabakaları da festivalin heyecanını doruğa çıkaracak. Geleneksel Kum Futbol Turnuvası Finali 19 Temmuz Cuma günü saat 21:00'de, Plaj Voleybol Turnuvası Finali 17 Temmuz Çarşamba günü saat 19:00'da, Sokak Basketbolu Turnuvası Finali 18 Temmuz Perşembe günü saat 19:00'da ve Masa Tenisi Turnuvası Finali ise 16 Temmuz Salı günü saat 19:00'da gerçekleştirilecek.

Başvurular nerede, ne zaman?

Başvurular için son tarih 14 Haziran olarak belirlendi. Takımların, Ünye Belediyesi Halı Saha Tesislerinde Belediye Spor Sorumlusu Murat Ülgen’e başvurmaları gerekiyor.

Ünye Devlet Hastanesi'ne Yeni Başhekim Atandı Ünye Devlet Hastanesi'ne Yeni Başhekim Atandı

Editör: Atakan Öztürk