Yeşilkentli’lerin her zaman Cumhur İttifakı’na ve AK Parti’nin yanında olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Ünye Belediyesi olarak mahallelerimizin önemli ve kritik noktalarında menfez çalışmalarının yanı sıra uzun ömürlü beton yol çalışması yürüttük. Önümüzdeki dönem siz hemşehrilerimin de desteğiyle bu çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı seçim çalışmalarını Yeşilkent Mahallesi ile sürdürdü. Beraberinde MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, Yeşilkent Eski Belediye Başkanı Muammer Çamuroğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Demir, Belediye Meclis üyesi adayları ve partililerle Yeşilkent Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Tavlı mahalle sakinleri tarafından davul-zurna ve konfetilerle karşılandı.

Esnafları ziyaret eden ve vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Tavlı’nın ziyareti mitinge dönüşürken, mahalleliler sevgi selinde bulundu.

Vatandaşlara seslenen Başkan Tavlı, “Değerli hemşehrilerim, 2019 yılında yapılan yerel seçimde de bizlere güçlü destek vererek bugünkü hizmetlerin Ünye’ye kazandırılmasında ciddi katkılarınız olmuştur. Biz de bu katkılarını her zaman hizmete dönüştürdük. Yeşilkent Mahallemizde geçmiş dönemde belde iken 1 km. beton yol yokken Allah’a şükürler olsun Kuşçu, Çamoğlu, Serviler, Güney, Darahta, Ballık, Bahçeler ve diğer mevkiilerde uzun ömürlü beton yol çalışmaları yaptık ve hizmetinize sunduk. Anayolda da bölge bölge betonlar dökerek ulaşım konforunu arttırmaya çalıştık. Ayrıca Güney mahallemizin en uç noktasında her yağmurda tahrip olan yolda köprü gibi menfez çalışması yaptık. Beton yol çalışması yaptığımız bölgelerde çakılın durması bile mümkün değildi” dedi. Haber merkezi

Ünye'de abartı egzoz kullanan sürücülere ceza yağdı Ünye'de abartı egzoz kullanan sürücülere ceza yağdı

Editör: Soner Özdemir