Vali Muammer Erol İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Tüzün ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, evde sağlık hizmetinden faydalanan vatandaşlara ve ailelerine geçmiş olsun dileğinde bulundu. Hastalarla ve aile bireyleriyle bir süre sohbet eden Erol, evde sağlık hizmeti kapsamında tedavileri yapılan vatandaşların sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

vali erol ziyaret 2

Evde sağlık hizmeti kapsamında, çeşitli sağlık sorunları nedeniyle hayatlarını yatağa bağlı sürdüren vatandaşlar için evde sağlık hizmetleri biriminin çok önemli bir görev üstlendiğini belirten Vali Muammer Erol, verilen hizmetleri yerinde gördü. Hizmetler hakkında Erol’a bilgi veren İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Tüzün, evde sağlık hizmeti sunumuna ihtiyacı olan bireylerin muayene, tetkik, tahlil, tedavi, tıbbi bakım ve rehabilitasyonlarının evinde ve aile ortamında sağlanmasını kapsadığını söyledi.

Uygulamasını yerinde gördüğü evde sağlık hizmetinin, önemli bir sağlık hizmeti olduğunu ifade eden Vali Muammer Erol, hizmeti sunan evde sağlık ekibine teşekkür etti.

Haber Merkezi

Vali Erol’a Dawn Sendromlu Gülsüm’den Sürpriz Vali Erol’a Dawn Sendromlu Gülsüm’den Sürpriz

Editör: Merve Tepecik