Ordu Valisi Muammer Erol, yaklaşan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde öğrencilere bir mesaj yayınladı.

Vali Erol mesajında şunları kaydetti:

Sevgili Öğrenciler;

"Özveriyle çalışıp YKS’ye hazırlandınız. İnşallah yaşadığınız stres, sıkıntı ve mücadelenin karşılığını hak ettiğiniz şekilde alacaksınız. 

Sınav öncesi ve sınav sırasında rahat olun, heyecan yapmayın. Hedefini gören öğrenci her zaman başarıya kilitlenecek ve önce ailesinin, sonra okulunun ve ilimizin gururu olacaktır.

Uzun ve yoğun bir tempo ile sınavlara hazırlanan öğrencilerimizin sakin bir ortamda, huzur ve güven içerisinde sınava girebilmeleri için Valiliğimizce, gerekli önlemler alınmıştır.

Vatandaşlarımızdan da 8 Haziran 2024 Cumartesi ve 9 Haziran 2024 Pazar günü belirtilen sınav saatleri arasında sınavların yapılacağı tüm yerleşim birimlerinde gürültü oluşturabilecek durumlardan kaçınarak, siren veya korna çalmamaları, inşaat çalışmalarının durdurulması hususunda azami hassasiyet sergilemelerini rica ediyorum. 

Öğrencilerimizin başarılarını olumlu yönde etkileyecek olan bu tedbirlere bütün halkımızın eksiksiz olarak uyacaklarına inanıyorum.

Bu vesile ile tüm öğrencilerimize YKS sınavında zihin açıklığı, kolaylık ve başarılar diliyor, onları yetiştirmek ve geleceğe hazırlamak için büyük emek harcayan tüm öğretmenlerimize, anne babalara ve katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum."

Halk Eğitim Merkezi Yılsonu Sergisi Açıldı Halk Eğitim Merkezi Yılsonu Sergisi Açıldı

Editör: Zeynep Telci