Yabani 24. bölüm yeni fragmanda büyük sürpriz! Fox dizisinin yeni bölümünde neler oluyor?  İşte Yaman'ı bekleyen büyük tehlike.

Now Tv'nin (FOX) sevilen dizisi "Yabani", yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. NTC Medya yapımı, Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp'in yapımcılığını üstlendiği dizi, 23. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin takipçileri, gelecek hafta neler olacağını merak ediyorlar. "Yabani" 24. bölümde yaşanacaklar ve fragmanı büyük bir merak konusu.

Yabani 24. Bölüm Fragmanı ve Beklentiler

Yabani'nin 24. bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyicileri heyecanlandıran gelişmeler vaat ediyor.  "Yabani" 24. bölümüyle izleyicilere duygusal, gerilim dolu ve sürprizlerle dolu bir bölüm vaat ediyor. Dizi, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. 

Yabani 23. Bölümde Yaşananlar

Son bölümde, babası Güven'in bir oğlu daha olduğunu öğrenen Yaman Ali, yurtdışından yeni gelen Deniz ile kötü bir başlangıç yapar. Yaman'ın üst üste yaptığı hatalar, onun huzuru yeniden sokaklarda aramasına neden olur. Bu sırada, dedesi Eşref Ali Soysalan'ın vasiyetinin açıklanacak olması, Yaman'ı kaçtığı dünyaya geri çeker. Dedesinin ölmeden önce aldığı önlemler, kardeşlerinin kaderini Yaman'ın eline teslim eder.

Serhan, çocuklarını kendi tarafına çekmek için oynadığı oyunlarla Neslihan'ı köşeye sıkıştırır. Eşref'in vasiyeti, Özge ve Güven'in evliliğini de etkiler. Güven, Neslihan'a gerçek hislerini dillendirdikten sonra, beklenmedik mecburiyetlerle karşı karşıya kalır.

yabani-dizisi-yeni-fragman

Soysalanlar hanesinde miras fırtınaları eserken, Alaz Asi'yi kıskandırmak için bistro'da tanıştığı bir kızı eve getirir. Asi için önemli olan, Alaz'ın ona gerçekten ihanet edip etmediğini öğrenmektir. Rüya ise, Deniz'in yardım etmeye çalıştığını düşünürken aslında manipüle edildiğinin farkında değildir. Yaman Ali, yeni bir kardeş bulduğunu düşünürken aslında en tehlikeli düşmanıyla karşı karşıyadır.

Editör: Samet Varol