Fox TV'nin rekabetçi dizisi "Yabani", 34. bölümüyle tekrar ekranlara damga vuracak. Bu bölümde neler olacağını öğrenmek için fragmanı hemen izleyin!

Fox TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi "Yabani", 34. bölüm fragmanıyla izleyiciyle buluşuyor. 18 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak olan bölüm, önceki bölümlerde kaldığı yerden devam edecek ve yeni bölüm, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Yabani dizisinin 34. bölüm fragmanı

Dizide bu hafta, Şebnem'in köşeye sıkışması ve Serhan'a karşı aldığı önlemler, Güven'in ise adımlarını dikkatle izlemesi gibi kritik sahneler yer alıyor. Yaman'ın Alaz'ı kendi tarafına çekme çabaları ve yaşanan felaketler, ödeyecekleri bedelin ağırlığını ortaya koyuyor.

Heyecan dolu bir dizi olan "Yabani"nin yeni bölüm fragmanını kaçırmak istemeyeceksiniz! Yabani'nin 34. bölümü ile sizi yine kenara çivileyecek, soluksuz izleyeceğiniz bir macera sizleri bekliyor.

Dizinin bu bölümünde, karakterler arasındaki gerilim zirveye ulaşacak ve sürpriz gelişmeler izleyicileri şaşkına çevirecek. İddialı sahneleri ve etkileyici oyunculuk performansları ile "Yabani", Türk televizyonlarında yeni bir dönemi simgeliyor.

yabani-dizisi

Fragman, özellikle dizi içerisinde uzun süredir süregelen düşmanlıkların çatışmaya dönüşeceğini gösteriyor. Karakterlerin karşı karşıya geleceği bu büyük çatışma, "Yabani"nin bu sezonki en önemli dönüm noktalarından biri olarak izleyici karşısına çıkacak.

Yabani dizisi, köklü bir aileden kaçırıldıktan sonra sokaklarda büyüyen ve on yedi yıl sonra Yaman Ali olarak evine dönen bir gencin hikayesini anlatıyor. Oyuncu kadrosunda Halit Özgür Sarı, Simay Barlas ve Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor.