Yabani dizisi nerede çekiliyor? Fox TV'nin yeni ve iddialı dizisi Yabani oyuncuları ve konusuyla merak konusu oldu. Dizinin çekildiği yerler neresi? 

Yabani Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizi çekimleri İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleştirilmektedir.  Fox TV'nin yeni projesi olan Yabani İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi köklü semtlerinde çekiliyor.

"Yabani" dizisi, Yaman adlı bir gencin sokaklarda yaşam mücadelesi verdiği hayatı konu alıyor. Yaman, çocukken Cesur, Asi ve Umut ile tanışır ve onlarla bir aile kurar. Bu dört genç, neden ve nasıl sokağa düştüklerinden habersizdir. Tek dertleri Umut'un tedavisi için bir doktora ulaşmaktır. Yaman, Rüya ve Alaz ile karşılaştığında hayatı değişir ve kendini tuhaf bir maceranın içinde bulur.

yabani-dizisi-alaz

Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani ve Şebnem Hassanisoughi Bilgiç yer alırken dizide ayrıca; Osman Alkaş, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Aşkın Şenol gibi başarılı isimler de rol alıyor.

Halit Özgür Sarı

Halit Özgür Sarı, dizide Yaman karakterini canlandırıyor. Yaman, dizinin ana karakteri ve sokaklarda hayatta kalmaya çalışan bir gençtir.

Simay Barlas

Simay Barlas, dizide Rüya karakterine hayat veriyor. Rüya, Yaman'ın karşılaştığı ve hayatını değiştiren karakterlerden biridir.

Yurdaer Okur

Yurdaer Okur, dizide Serhan Soysalan karakterini canlandırıyor. Serhan, dizide önemli bir rol oynuyor ve Yaman'ın hayatına etkisi büyük.

Dolunay Soysert

Dolunay Soysert, dizide Neslihan Soysalan karakterini canlandırıyor. Neslihan, Serhan'ın eşi ve dizide önemli bir karakter.

Bertan Asllani

Bertan Asllani, dizide Alaz Soysalan karakterini canlandırıyor. Alaz, Serhan ve Neslihan'ın çocuğu ve Yaman'ın hayatına etkisi olan bir karakter.

Şebnem Hassanisoughi Bilgiç

Şebnem Hassanisoughi Bilgiç, dizide Şebnem karakterini canlandırıyor. Şebnem, dizide önemli bir rol oynuyor ve Yaman'ın hayatına etkisi büyük.

Yönetmen ve Senarist

Dizinin yönetmenliğini M. Çağatay Tosun yaparken, senaryosu Hilal Yıldız tarafından yazılmıştır.

Özgün Hikaye

Dizi, köklü bir aileden kaçırılıp sokaklara düşen bir çocuğun, yıllar sonra evine dönmesi ve kendini yeniden var etme mücadelesini konu alıyor. Bu hikaye, herhangi bir yapımdan uyarlanmamıştır.

Dizi, izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor ve drama türünde bir yapım olarak dikkat çekiyor.