Yeni bölüm fragmanı izleyicilerde büyük bir merak uyandırdı ve dizinin hayranları yeni bölümü heyecanla beklemeye başladı. Serhan’ın gerçek yüzü ortaya çıkmıştır ve artık kaçmaktan başka çaresi yoktur. Serhan, bu uğurda Neslihan’ı rehin alarak ailesine şantaj yapmayı bile göze alır.

Yabani'nin Yeni Bölüm Fragmanı: 36. Bölüm Detayları

NOW TV ekranlarının sevilen dizisi Yabani'nin yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. İzleyiciler, "Yabani yeni bölümde neler olacak?" sorusunun cevabını aramaya başladı. İşte 36. bölüm fragmanında yaşanacaklar:

Serhan’ın gerçek yüzü ortaya çıkmıştır ve artık kaçmaktan başka çaresi yoktur. Serhan, bu uğurda Neslihan’ı rehin alarak ailesine şantaj yapmayı bile göze alır. Ancak Yaman, kardeşlerini Serhan’a kurban etmemeye kararlıdır ve annelerinin kaçırıldığını çocuklardan gizlemeye çalışır. Ancak Alaz’ı bu korkunç gerçekten uzak tutmak kolay olmayacaktır.

Yabani 35Bolum Fragmani

Serhan ile yüzleşme kaçınılmaz hale gelmiştir. Annesini kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır olan Yaman, Serhan’ı durdurabilecek tek gücün çocukları olduğunu fark eder. Bu arada, vicdan azabıyla başa çıkmaya çalışan Çağla ve bazı gerçekleri herkesten önce öğrenen Ece, olayların seyrini değiştirecek adımlar atarlar. Serhan, en değer verdiği şey olan çocuklarıyla sınanacaktır.

Neslihan ve Şebnem, zor durumda birlikte hareket ederler. Serhan’ın baskıları altında, Şebnem erken doğum sancıları çekmeye başlar. Bir yanda Neslihan hem bebeği hem de Şebnem’i kurtarmaya çalışırken, diğer yanda Yaman zamanla yarışarak onları kurtarmak ve Serhan’ı yakalamak için mücadele eder. Ancak bu zamana karşı yarışta herkes için acı kayıplar kaçınılmaz olacaktır.

Editör: Samet Varol