Türkiye'nin merakla beklediği Zamanın Kapıları Dizisi ilk 3 bölümüyle TOD Tv platformunda yayınlanmasının ardından izleyiciler Zamanın Kapıları Dizisi Nerede Çekildiği merak etmeye başladı. Peki,  Zamanın Kapıları Dizisi Nerede Çekildi? Zamanın Kapıları Kaç Bölüm Ne Zaman Final Yapacak? İşte detaylar...

Zamanın Kapıları Dizisi Nerede Çekildi?

TOD TV'de yayınlanan Zamanın Kapıları dizisinin çekimleri Türkiye''de çekildiği bilinmektedir. Dizinin tam olarak hangi mekanlarda çekildiğine dair detaylı bilgiler şu anda mevcut değil. Ancak bazı kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre, dizinin bazı önemli sahneleri İstanbul'da çekildi.

Dizinin yapımcılığını Medyapım üstleniyor ve yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut oturuyor.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Esra Bilgiç, Cem Bender, Erkan Can, İbrahim Selim, Alper Saldıran, Selen Uçer, Elçin Afacan, Naz Çağla Irmak, Engin Yüksel, Enes Külahçı ve Elçin Zehra İrem gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yapımcıları, 23 Mayıs ile 29 Mayıs tarihleri arasında dizinin ilk iki bölümünü Türkiye'deki izleyiciler için ücretsiz olarak sunacaklarını duyurdu.

Dizi, sektörün başarılı isimlerini bir araya getirerek dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Özellikle Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de eş zamanlı yayımlanacak olması, yapımın bölgesel anlamda da büyük ilgi göreceğini işaret ediyor.

Zamanın Kapıları Kaç Bölüm Ne Zaman Final Yapacak?

Zamanın Kapıları dizisinin TOD Tv digital platmorunda 1. sezonun 8 bölümden olacağı tahmin ediliyor. Ancak dizinin kaç bölüm olacağı ve ne zaman final yapacağı hakkında resmi bir açıklama bulunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda dizinin yapımcıları bu konu hakkında açıklamalar yapacaktır. 

Zamanın Kapıları Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kimdir? Zamanın Kapıları Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kimdir?

Editör: Kerim Gültaş