52 Orduspor Futbol Kulübü'nün sezon başında Düzce Cam Düzcespor'dan kadrosuna kattığı ve Ordu ekibi ile sezonun ilk yarısında sahaya çıktığı 11 maçta 2 kez gol atma başarısı gösteren 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Muhammed Rıdvan Özdemir, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nden ayrılmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile devre arasında yollarını ayıran Özdemir ise Ordu temsilcisine rakip oldu.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Orta Sahası, 3.Lig Ekibine Gidiyor 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Orta Sahası, 3.Lig Ekibine Gidiyor

TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde gösterdiği performans ile dikkat çeken ve İrfan Başaran ile birlikte orta sahada dikkat çeken bir performans ortaya koyan Muhammed Rıdvan Özdemir'in yeni takımı belli oldu. İlk olarak 1 Ocak 2024 tarihinde verdiğimiz haberde 'TFF 3.Lig'de sezonun ilk yarısında 52 Orduspor Futbol Kulübü forması giyen ve devre arasında sözleşmesini karşılıklı olarak fesih eden Muhammed Rıdvan Özdemir, Ordu ekibi ile aynı grupta yer alan Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü ile prensipte anlaşmaya vardı.' ifadeleri yer alırken, Özdemir ise yeni takımına imza attı.

Muhammed Rıdvan Özdemir, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde sezonun ilk yarısında ligde çıktığı 11 karşılaşmada 2 gol atarken takımdan kendi isteği ile ayrıldığını açıklamıştı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ