Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Perşembe İlçe Başkanlığı binasında Perşembe Belediyesi Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan OBB Basın Dairesi Başkanı Cihat Albayrak, “Desteğinize ve duanıza talibim. Allah bizleri mahcup etmesin” dedi.

“En üstün hizmetin insana hizmet olduğunu savunan AK Parti’mizde 2001 yılında yollara koyulduk” diyen Cihat Albayrak, “Kurucu gençlik kolları üyeliği, gençlik kolları başkanlığı, ilçe yönetim kurulu görevlerinde bulunduk. Liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yol yürümenin onuru ve gurunu yaşadık. Bazen sokaklarda bayrak astık, bazen de yolları karış karış arşınladık ancak insanımıza hizmet etmekten hiçbir zaman geri durmadık. Gençlik yıllarımda sayın bakanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ile birlikte siyaset yaptık. Rabbim nasip etti. 2019 yılından bu zaman kadar büyükşehir belediyemizde çalışma imkânı bulduk. Sayın bakanımız için Perşembe çok kıymetli. Göreve gelir gelmez Perşembe ilçesinin kanayan yarası olan çöp alanını kapatarak ilçemizi görüntü kirliliğinden kurtardığını hepimiz gördük. Sayın bakanımıza bu güzel hizmetleri için teşekkür ediyorum. Hoynat ve Yason adasında ki güzel çalışmaları için ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Perşembe’de hizmete talibim!

Albayrak, “Kurulduğu günden bu yana Perşembe ilçemizde belediye başkanlığı yaparak hizmet eden geçmiş dönem belediye başkanlarımıza ve bugün başkalık yaparak bizlere hizmet eden kıymetli başkanım, değerli ağabeyim Mustafa Sayım Tandoğan’a bir kez daha teşekkür ediyorum. Perşembe ilçemiz için sadece AK Partimizden değil, bütün siyasi partilerimizden aday adaylığı başvurusu yaparak, bende Perşembe’ye hizmet etmek için varım diyen bütün aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Seçilmenin sonunda kazananın sadece Perşembe olduğunu şimdiden söylemek istiyorum. Desteğinize ve duanıza talibim. Allah bizleri mahcup etmesin” ifadelerine yer verdi.