2024 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi 1'inci taksit ödemelerinde vatandaşların mağdur olmaması için Altınordu Belediyesi vezneleri hafta sonu da hizmet verecek.

Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi 1'inci taksit ödemelerine devam ediliyor. Her sene iki taksit halinde ödenen ve bu günlerde birinci taksitlerin ödendiği Emlak Vergisi ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ödemeleri 31 Mayıs cuma günü mesai saati bitiminde sona eriyor.

Altınordu Belediye Taksit Ödeme

Altınordu Belediyesi’de bu kapsamda mükelleflerin vergilerini daha kolay ödemeleri ve mağdur olmamaları için veznelerini hafta sonunda da açık tutacak. 25-26 Mayıs tarihlerinde hafta sonları açık olacak olan Altınordu Belediyesi vezneleri tam gün olarak hizmet verecek.

Altınordu Belediyesi Hizmet Binası ve Altınordu Belediyesi internet adresi www.altinordu.bel.tr ile ödenebilecek olan 2024 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi 1'nci taksit ödemeleri 31 Mayıs Pazartesi günü sona erecek.

Başkan Tepe'den Vezneye Gelen Vatandaşlara Ziyaret 

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi 1'inci taksidini ödemek için Altınordu Belesiyesine gelen vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Tepe, vergilerini ödeyen vatandaşlara teşekkür ederek, bir süre sohbet etti.

Altınordu Belediye Vezne Açık

Altınordu'da Okullar Caddesi Araç Trafiğine Açıldı Altınordu'da Okullar Caddesi Araç Trafiğine Açıldı

Editör: Zeynep Telci