İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, katıldığı yerel bir TV kanalında yaptığı açıklamada, mevcut yerel yönetimin aciz olduğunu söyledi.

Yılmaz, "Ben ayrıldıktan sonra da tam bir intikam hırsıyla geldiler bizim üzerimize. Benim genel sekreterimi Akkuş'a sürdüler. 30'a yakın birinci derece çalıştığım yakın arkadaşlarımızı işten attılar. Bizi şahibe altına tutmak için ne kadar söylem varsa hepsini yaptılar." dedi.

Yılmaz, mevcut yönetimin koltuğu dolduramadığını ve önceki dönemde yapılanların üstüne bir şey katamadığını belirterek, "Ordu'ya yönelik hiçbir kırgınlığım yok hemşerilerimizi seviyorum. Ama göreceksiniz yeni gelen yönetim benim yaptığım asfaltların v kanallarını yapamayacaklar, benim yaptığım inşaatların boyasını ve badanasını yapamayacak kadar acizler demiştim. Ancak bir yerel yönetim bu kadar aciz olabilir. Ordu bunu hak etmiyor." ifadelerini kullandı.

Yılmaz, Ordu'yu harem düzeni, danışmanların oluşturduğu çete ve dışardan ithal gelen bürokratlardan kurtarmak istediklerini sözlerine ekledi.

Atakan Öztürk

Enver Yılmaz: Zekeriya Öz İle Görüşen Sıfatı Büyük İki Ordulu Var Enver Yılmaz: Zekeriya Öz İle Görüşen Sıfatı Büyük İki Ordulu Var

Editör: Atakan Öztürk