Fatsa Belediyesi öncülüğünde, Fatsa Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü organizesinde Güneydoğu Gazilerinin birbirlerini tanıması ve kaynaşması için İlçe de ikamet eden Gazileri bir araya getirmek ve problemlerini çözmek Psiko-Sosyal destek sağlamak amacıyla Fatsa Belediyesi Engelsiz kafesinde bir araya geldiler.

Programa Fatsa Kaymakamı Avni Kula, Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanları katılım sağladı. 

Sizler canınızı ortaya koydunuz

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Sizler bu vatanın birliği bütünlüğü için canınızı ortaya koymuş ve gazilik ünvanını almış bizim büyüklerimizsiniz. Sizler için yapabileceğimiz ne olursa her zaman sizlerin emrinizdeyiz. Tüm kurumlarımız, kuruluşlarımız gerçekten şehrimizde sayın kaymakamımız öncülüğünde gazilerimiz ve şehitlerimizin üzerinde büyük hassasiyetleri var. İnşallah daha güzel organizasyonlarda, daha güzel etkinliklerde sizlerle hep beraber bir arada oluruz. İlerleyen zamanlarda gazilerimizin şehit ailelerimizin içerisinde bulunabileceği daha geniş daha sosyal alanları sizlerle buluştururuz.” dedi.

Kahramanlarımızsınız

Fatsa Kaymakamı Avni Kula, “Özgürlüğümüz, bağımsızlığımız ve kendi vatanımızda yaşamak bir sürü isimsiz kahraman sayesinde. Ben o isimsiz kahramanları ve hakkın rahmetine kavuşan şehitlerimizi bu vesileyle bir kez daha anıyorum. Hepsine Allahtan rahmet diliyorum.” ifadelerini kullandı. Haber merkezi