Fatsa’nın Kurtuluş Mahallesinde yağmur suyu altyapı çalışmaları ve yol yapımı, Evkaf mahallesinde altyapı iyileştirmeleri ve yağmur suyu drenajı, Dolunay Mahallesinde ise yol yapımı için kazı ve dolgu çalışmaları devam ediyor.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, "Ekiplerimiz, kış aylarında dahi durmayarak ilçemizin altyapı ve yol ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun bir çaba içerisinde. Kapalı havalara rağmen Kurtuluş, Evkaf ve Dolunay Mahallelerindeki projelerimizi titizlikle yürütüyoruz." dedi.

Yollar konforlu olacak

Özellikle Dolunay ve Kurtuluş Mahallelerinde yürütülen yol yapım ve altyapı çalışmalarının, bölgenin ulaşım altyapısını güçlendirerek vatandaşların daha güvenli ve konforlu seyahat etmelerini sağlayacaklarını belirten Başkan Kibar, "Aynı zamanda Evkaf Mahallesindeki altyapı iyileştirmeleri ve yağmur suyu drenajı çalışmalarıyla su baskınlarının önüne geçmeyi hedefliyoruz." diye konuştu.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mevsim koşullarına aldırmadan vatandaşların günlük hayatını etkileyen bu projeleri titizlikle sürdürüyor. İlçenin altyapı ve yol sorunlarına kalıcı çözümler getirerek vatandaşların yaşam kalitesini artırmak ve güvenli bir çevre sunmak için ekipler durmak bilmeyen çalışmalarıyla takdir topluyor. Haber merkezi

Fatsa’da Hayvanseverler Ayağa Kalktı Fatsa’da Hayvanseverler Ayağa Kalktı

Editör: Soner Özdemir