Fatsa'da Kurtuluş Mahallesi'nde dört derslik, bir resim atölyesi, bir kodlama atölyesi, bir müzik sınıfı ve bir akıl-zekâ oyunları sınıfıyla hizmet verecek Fatsa Melih Koç Anaokulu'nun açılışı Vali Muammer Erol, Fatsa Kaymakamı Avni Kula, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, İl Müftüsü Dr. İsmail Çiçek, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Atınkaya, protokol üyeleri, hayırsever iş insanı Müjdat Koç ve ailesi, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Törende konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, okulun yapımını üstlenen hayırsever iş insanı Müjdat Koç'a teşekkür ederek, "Okul öncesi eğitim, çocuklarımızın gelişim süreci açısından çok önemlidir. Onlar için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız." dedi.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar da yaptığı konuşmada hayırsever iş insanı Müjdat Koç'a teşekkür ederek, açılışı gerçekleştirilen okulun hayırlara vesile olmasını diledi.

Hayırsever iş insanı Müjdat Koç ise konuşmasında bugün merhum oğlu Melih Koç'un doğum günü olduğunu hatırlatarak, açılışı gerçekleştirilen anaokulunda yetişecek çocukların vatana ve millete hayırlı bireyler olması temennisinde bulundu.

Anaokulu 1Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi Bünyesindeki Atölyelerin Açıldı

Okul açılış programı sonrasında Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesinde Yapay Zekâ Destekli Kodlama Atölyesi, Akıllı Etkileşim Sınıfı ve Konferans Salonu açılışı gerçekleştirildi.

Vali Muammer Erol, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ve protokol üyeleri; öğrenci ve öğretmenlerimizle bir süre sohbet ederek Okul Müdürü Hakkı Öztürk'ten bilgi aldı.

Özel okuldan devlet okuluna nakil olur mu? 2024 Özel okuldan devlete nasıl nakil alınır? Özel okuldan devlet okuluna nakil olur mu? 2024 Özel okuldan devlete nasıl nakil alınır?

Editör: Atakan Öztürk