Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı seçim çalışmalarına Ünye Bayramca Mahallesi ile başladı. AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, parti yönetimi ve meclis üyeleri ile birlikte Bayramca Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Tavlı esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Mahallede bulunan eğitim kurumları ve sağlık kurumlarını da ziyaret eden Başkan Tavlı Ünye’de hizmetlerin hız kesmeden devam ettiğini kaydetti. Tavlı “Cumhur İttifakı kadroları olarak seçimlere her zaman hazırız. Halkımızın Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güçlü desteği sürüyor. Biz de hizmetlerimizle şehrimizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz” dedi.

hüseyin tavlı 2

“Bayramca Mahalle’miz Estetik Kimliğine Kavuşacak”

Bayramca Mahallesi sakinlerinin bu kış doğalgaz kullanımına başladığını belirten Hüseyin Tavlı, elektrik hatlarının da yer altına alınmasıyla birlikte 2024 ve 2025 yıllarında üst yapı çalışmalarının tamamlanacağını ifade ederek, “Ünye’de doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalarımız sonucu Bayramca Mahalle’miz de doğalgaza kavuştu. Çalışmalar nedeniyle yollarımız bozuldu. Yaptığımız planlama sonucu elektrik hatlarının da yer altına alınmasıyla birlikte yol çalışmalarımız hızlı bir şekilde başlayacak ve tamamlanacak. 2024 ve 2025 yılları arasında tüm cadde ve sokaklarımız yenilenerek Bayramca Mahalle’miz kent ve estetik kimliğine kavuşacak” dedi.

hüseyin tavlı 3

Başkan Tavlı, “Önümüzdeki yerel seçimler hem ülkemiz, hem de dünya mazlumları için önemli. Biz de bu önemi bilerek kapı kapı dolaşıp vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz. Bayramca Mahalle’mizdeki vatandaşlarımız her zaman Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında oldu, 31 Mart’ta da bu desteklerinin devam edeceğini belirttiler. Bu da bizi memnun etmiştir” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Haber Merkezi

Muhtardan Hüseyin Tavlı’ya Teşekkür Ziyareti Muhtardan Hüseyin Tavlı’ya Teşekkür Ziyareti

Editör: Merve Tepecik