Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Gülyalı'da hayata geçirdiği şeffaf belediyecilik politikasını Altınordu'da da sürdüreceğini duyurdu.

Seçim öncesinde verdikleri sözleri yerine getirerek, bugün saat 10:00'da belediye hizmet binasında gerçekleştirilecek ilk meclis toplantısını sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlayacaklar.

Bu sayede Altınordulu vatandaşlar, meclis üyelerinin yaptığı görüşmeleri ve alınan kararları anında takip etme imkanı bulacak.

Şeffaf Belediyecilik Anlayışı Altınordu'ya Taşınıyor

Ulaş Tepe, konuyla ilgili yaptığı paylaşımda şunları dile getirdi, "Seçim öncesinde verdiğimiz sözleri yerine getirmeye devam ediyoruz. Gülyalı'da başlattığımız şeffaf belediyecilik anlayışını Altınordu'ya da taşıyoruz. İlk meclis toplantımızı canlı olarak yayınlayarak, vatandaşlarımızın meclis çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacağız. Bu sayede şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı oluşturmayı hedefliyoruz."
Altınordulu vatandaşlar, yarın saat 10:00'da Altınordu Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarını takip ederek meclis toplantısını canlı olarak izleyebilecekler."

Halk TV Çamaş'tan Canlı Yayınla İzleyicileriyle Buluştu Halk TV Çamaş'tan Canlı Yayınla İzleyicileriyle Buluştu