Fatsa Belediyesi tarafından paylaşılan habere göre, Fatsa Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Fatsa Belediye Başkanı Adayı İbrahim Etem Kibar’ın, seçim çalışmaları zamanında belediyenin çalışmalarını ihmal etmezmiş.

Fatsa Belediyesi web sitesinden paylaşılan haberde şu bilgilere yer verildi:

“Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar seçim çalışmalarının yanı sıra Belediyenin çalışmalarını da ihmal etmiyor. Dün gece Dolunay mahallesi Şehrazat sokak ve Biçim sokakta sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kibar, diğer kurumlarla uyumlu çalışmaları sayesinde uzun soluklu alt yapı çalışmalarından sonra görsel güzelliği muhteşem olan üst yapı çalışmalarını tamamlamak üzere olduklarını söyledi. 

  Dün gece saatlerinde Dolunay mahallesinde çalışmalarına devam eden Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini ziyaret eden ve çalışmalarla ilgili teknik bilgiler alan Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar kış ayı olmasına rağmen ayaklarını gazdan çekmeden durmadan yorulmadan canla başla çalışmaya devam ettiklerini söyledi.  

El ele çalışıyoruz

Alanda yaptığı inceleme sonrası bir açıklama yapan Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, şehrin dört bir tarafında altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “İmarlı alanlarda asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Kış ayındayız ama durmuyoruz. Altyapısı biten sokak ve caddelerimizde üstyapıya geçiyoruz. Dolunay mahallemizdeki çalışmalarımız bitmek üzere. Alt yapı çalışmaları meşakkatli bir iş uzun sürebiliyor çünkü bir taraftan doğalgaz hatlarının altyapıda tamamen yatırımlarını tamamlaması gerekiyor diğer taraftan YEDAŞ’ın tüm elektrik hatlarını yer altına alması gerekiyor. Aynı zamanda OSKİ’nin içme suyu ve kanalizasyon hatlarını yenilemesi gerekiyor. Diğer taraftan yağmur suyu hatları döşenmesi gerekiyor. TELEKOM’un da internet altyapısını yenileyerek güncellemesi gerekiyor. Buradaki en büyük kazanımımız bizim aslında bu. Çünkü diğer kamu kurumlarından bugün ikili ilişkilerimizle diyaloglarımızla oluşturmuş olduğumuz birlik beraberlikle bunları yatırıma aldırarak ilerliyoruz.” dedi. Haber merkezi

Fatsa'da çocuk oyun parkları sayısı artıyor Fatsa'da çocuk oyun parkları sayısı artıyor

Editör: Soner Özdemir