Müdür Bekyürek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili öğrencilerim sizler ülkemizin umudu, geleceğimizin teminatısınız. Ülkemizin “Türkiye Yüzyılı” hedeflerine ulaşması için her yönüyle donanımlı bireyler olmalısınız. Bu hedef doğrultusunda sizler çok çalıştınız ve yoruldunuz, iyi bir tatili hak ettiniz. İki haftalık tatil sürecinde bol bol kitap okumanızı, dinlenmenizi, eğlenmenizi ve ilk dönemden daha zinde bir şekilde yeni döneme başlamanızı temenni ediyorum.

Öğretmenlere Yenilenin çağrısı

Öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim almaları için her daim üstün gayret göstermektesiniz. Sizleri özverili çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum. Yarıyıl tatilinin sizler için de çok iyi olacağını, yeni dönemde eğitim çalışmalarımıza yenilenmiş bir şekilde kaldığımız yerden devam etmek, çocuklarımızın hem akademik hem de ahlaki gelişimleri için bundan sonra yapacağımız faaliyetlere hazırlanmak adına sağlıklı, mutlu, huzurlu bir tatil dönemi geçireceğinizi umuyorum.

Velilere destek olun uyarısı geldi

Öğrencilerimizin eğitimleri adına yaptığımız ek faaliyetlere her zaman destek oldunuz, destek olmaya da devam edeceksiniz. Sizlerle bu süreçte aynı safta omuz omuza yürüyoruz. Eğitim çalışmalarına yaptığınız katkıdan ötürü sizlere de teşekkür ediyor, bu yoğun sürecin sonucunda çocuklarınızla iyi vakit geçirmenizi, yeni döneme birlikte en iyi şekilde hazırlanmanızı diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle ikinci dönemde tüm öğretmen ve öğrencilerimizle sağlıklı ve dinlenmiş olarak bir araya geleceğimiz, aynı azim ve kararlılıkla daha büyük başarılara imza atacağımız bir döneme başlayacağımızı ümit ediyor; öğrenci, öğretmen ve velilerimize iyi tatiller diliyorum.” Haber merkezi

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Altınordu'da Bir Araya Geldi İlçe Millî Eğitim Müdürleri Altınordu'da Bir Araya Geldi

Editör: Soner Özdemir