Fatsa İlçe Stadyumu, Türkiye Futbol Federasyonu Hakem ve Gözlemciler Derneği Ordu Şubesi üyelerini ağırladı. TFFHGD Genel Merkez Başkanvekili Kahraman Minnet, İl Hakem Kurulu Başkanı Altan Serkan Yılmaz, Şube Başkanı Adem Cinek , Klasman Gözlemci Metin Cebeci, İl Hakem Kurulu Üyesi Mehmet Soylu, Antreman Sorumlusu Güven Türközer ve Ordulu hakemler keyifli bir gün geçirdi.

Fatsa İlçe Stadında önce hakemler zorunlu antremanları yaptı ardından kendi aralarında mini futbol turnuvası düzenlendi zevkli ve eğlenceli geçen maçların ardından hep birlikte mangal keyfi gerçekleştirdi. Dernek Şube Başkanı ve B Klasman Hakemimiz Adem Cinek; bu tür organizasyonların bizim gibi kıymetli toplulukların değerine değer kattığını, aramızdaki birlikteliği pekiştirip, samimiyet bağlarımızı kuvvetlendirdiğini ve bununda her alanda başarıyı beraberinde getirdiğini belirterek etkinliğine katılımlarından dolayı TFFHGD Genel Merkez Başkan Vekili Sayın Kahraman Minnet’e, İl Hakem Kurulu Başkanı ve üyelerine, Şube Yönetim Kurulu Üyelerine, Hakemlerimize, Gözlemcilerimize ve Fatsa İlçe Stad çalışanlarına destekleri ve katılımları için teşekkür etti.

TFFHGD Ordu Şubesi mini futbol turnuvası ve mangal organizasyonu sonrasında keyifli anlar geçirirken bu tarz organizasyonların ilerleyen dönemlerde devam edeceği öğrenildi.