2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de sezonun en çok merakla beklenen maçlarından bir tanesi için geri sayım başladı. Geçtiğimiz ay sosyal medyada viral olan Perşembespor ile Çarşambaspor arasındaki mücadele öncesinde iki takım da hazırlıklara başladı. Perşembespor, geçen hafta yeni teknik direktörü Hakan Çolak ile çıktığı ilk maçı kaybederken, Çarşambaspor ise Perşembespor'dan aldığı teknik direktör Zekeriya Köklükaya gözetimindeki ilk mağlubiyetini aldı.

Kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Perşembespor bu sezon oynadığı 6 karşılaşmada 3 galibiyet 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alırken şu ana kadar 10 puan topladı. Geçen sezon da Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Çarşambaspor da şu ana kadar 10 puan topladı. İki takım arasındaki mücadele 26 Kasım Pazar günü oynanacak ancak maçın sonucundan daha çok sosyal medyadaki yorumlarla şimdiden günden oldu.

İşte Perşembespor ile Çarşambaspor maçıyla ilgili bazı yorumlar

“Pazarspor bunu beğendi”
“Perşembespor - Çarşambaspor maçında Pazarspor'a başarılar diler, Salı günü Cuma'nızı Kutlarız. Cumartesicilere selâmlarımızla.”

perşembe-3


“Perşembespor ile Çarşambaspor maçına Salı gecesinden girip sabahlamak lazım”
“Maç öncesi Perşembespor hocası: Unutulacak dünler, yaşanılacak günler var”
“Kazanan cuma namazına gidiyor.”

1-71


“Perşembe ataklarının gelişi Çarşamba'dan belli olacak mı göreceğiz”
“Sonucu senden cuma ya da cumartesi günü öğreniriz.”
“Perşembespor’un galip geleceği Çarşambaspor’dan belli.”
"Sheffield Thursday - Sheffield Wednesday maçı bu.”

SAMET KARADAĞ