Ordu Futbolu'nda son yılların yükselişte olan Kadın Futbol takımı Rüsumat-4 Gençlik ve Spor şampiyonluk yolunda destek bekliyor. Ligde lider Gazikentspor'un üç puan gerisinde bulunan Ordu ekibi, önde deplasmanda Yüksekova Belediyespor ardından ise Ordu'da Kılıçaslan Yıldızspor ile karşılaşacak.

Antrenör Hakan Yurdakul ise ligde 27 Mayıs'ta Hakkari deplasmanında oynanacak olan Yüksekova Belediyespor maçını kazanarak ligde şampiyonluk şansını son haftaya Ordu'ya taşımak isterken, Hakkari deplasmanı öncesinde ise takıma deplasman giderleri konusunda yardım istiyor. 500 iş insanından 1000'er lira yardım alınması durumunda deplasman masrafının çözüleceği öğrenilirken, Ordu ekibi bu sezon Ordulu futbolseverlere şampiyonluk sevinci yaşatmak istiyor.

Takım antrenörü Hakan Yurdakul yaptığı özel açıklamda: ''Deplasman masraflarımız var. Bu masrafları iş insanlarımızın verebileceğini umut ediyoruz. Sayın Valimiz Tuncay Sonel'den konaklamayı, Belediyelerimizden de yakıt masrafımızı karşılaşmasını istiyoruz. Biz şampiyonluğa gidiyoruz ve hep birlikte bu işi başarmak istiyoruz'' dedi.