Ordu’nun Altınordu ilçesinin en büyük mahallesi olan Nizamettin’de, Muhtar Muzaffer Bayazıt, mahallenin yol ve altyapı sorunlarına çözüm bulunması çağrısında bulundu.

Altınordu Nizamettin Mahallesi Muhtarı Muzaffer Bayazıt, mahalledeki yol ve altyapı sorunlarına dikkat çekerek, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve tekrar seçilen Beyazıt, yol, altyapı ve kaldırım gibi çeşitli sorunlarına değindi.

Mahallenin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Nizamettin’de, özellikle yol ve altyapı eksikliklerinin ön plana çıktığını belirten Bayazıt, 30 yıldır mahallede yaşayan biri olarak bu sorunların çözümüne yönelik projeler geliştirdiklerini ifade etti. Yapılan çalışmalar arasında anayol ve kaldırım inşaatı, Boztepe’ye giden güzergahta kaldırım yapımı ve 2 km uzunluğunda sıcak asfalt yol yapımı bulunuyor.

“Selde uçan yerlerin yapılması gerekiyor “

Bayazıt, mahalledeki sokak köpekleri sorununa da değinerek, bu konuda şikayetlerin arttığını ve çözüm arayışlarının devam ettiğini söyledi. Bayazıt, “Merkezde bazı yerlerde altyapıların yapılması gerekiyor onlar var, kırsal mahallelerimizde yapılacak yol var. Yollar beton ya da asfalt olması gerekiyor. Bir de selde uçan yerler var oralara taşlar yapılması gerekiyor.” dedi.

Ulaş Tepe: “Biz Kavga Etmeye Değil Çalışmaya Geldik” Ulaş Tepe: “Biz Kavga Etmeye Değil Çalışmaya Geldik”

Editör: Zeynep Telci