Ulaştırma bakanları değişiyor ama Ordu ve Giresun'un çilesi değişmiyor diyen Adıgüzel, “Bir önceki bakan Karaismailoğlu Trabzonluydu, şimdiki Uraloğlu da Trabzonlu. Diyoruz ki komşuda pişer bize de düşer ama bize sadece tasası düşüyor.  Karaismailoğlu-Uraloğlu fark etmiyor. Biz elin oğlu oluyoruz.” Diye konuştu.

Adıgüzel açıklamasını şöyle sürdürdü:

Raylı sistemden Ordu ile Giresun baypas ediliyor

“Oldu olacak Ordu ve Giresun'u başka bir bakanlığa bağlayın biz de başımızın çaresine bakalım. Raylı sistem konuşuluyor, Ordu ve Giresun baypas ediliyor. Çevre yolunu konuşuyoruz, Giresun çevre yolu hiç konuşulmuyor, Fatsa çevre yolu hiç konuşulmuyor. Seçim mitinginde Ordu'da Fatsa çevre yolu diyorlar, bir sene geçti halen yatırım programında yok.

ordu-21

Havalimanında da Ordu Giresun yok sayılıyor

Havalimanı diyoruz, sefer sayıları-sefer noktalarında Ordu ve Giresun baypas ediliyor. O zaman şöyle yapın seçim zamanı da Ordu ve Giresun'u baypas edin. Doğrudan Trabzon'a gidin biz de başımızın çaresine bakalım.

ordu 1-1

Hakkımızı istiyoruz

Ordu ve Giresun olarak hakkımızı istiyoruz kardeşim. Biz elin oğlu değiliz, Türkiye Cumhuriyeti'nin vatandaşıyız. Ordu ve Giresun'da yaşayan halk da Türkiye Cumhuriyeti'nin vatandaşıdır. Ayrımcılık yapmayın. Başka illere bol keseden harcama yaparken Ordu ve Giresun'u göz ardı etmeyin.

Ordu çevre yolu yok

Ordu çevre yolu yatırım programında yok, Gürgentepe yolunun hali ortada, Bolaman'da bisiklet yolu beklentisi var hiçbir çalışma yok, Ünye-Akkuş yolu artık yılan hikayesine döndü. Fatsa çevre yolundan hiç bahseden yok. Komşumuz Trabzon ilinin bakanları olduğu için biz de seviniyorduk. Ancak komşuda pişiyor bize hiçbir şey düşmüyor” haber merkezi

Adıgüzel CHP Ordu Büyükşehir Belediyesi Adaylığı İçin Eski Bakanı İşaret Etti Adıgüzel CHP Ordu Büyükşehir Belediyesi Adaylığı İçin Eski Bakanı İşaret Etti

Editör: Soner Özdemir