Tüyap Karavan Fuarı 2024, karavan tutkunları için unutulmaz bir deneyim vadeden bir etkinliğin eşiğinde. Bu heyecan verici etkinliğe hazırlanırken, en çok önem taşıyan detaylara, yani giriş ücretine ve fuarın ne kadar süreyle açık olacağına odaklanmak önemlidir. Peki, Tüyap Karavan Fuarı 2024 Giriş Ücreti Ne Kadar? Karavan Fuarı Kaça Kadar Açık? İşte detaylar...

Tüyap Karavan Fuarı 2024 Giriş Ücreti Ne Kadar?

Tüyap Karavan Fuarı, Türkiye'nin en büyük karavan fuarıdır. 6-14 Ocak 2024 tarihleri ​​arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek. Fuar, karavan ve kampçılık meraklılarının karavan, çadır, kampçı gibi çeşitli karavan ve kampçılık ürünlerini görmelerine ve satın almalarına olanak tanıyacak. , ve aksesuarlar. Fuar ayrıca karavan ve kampçılıkla ilgili çeşitli sunum ve atölyelere ev sahipliği yapacak. Ayrıca giriş ücreti yoktur.

Tüyap Karavan Fuarı, karavan ve kampçılık ile ilgilenen herkes için harika bir etkinlik. . Karavan satın almayı düşünüyorsanız veya sadece karavan ve kampçılık hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, fuar görülmeye değer.

İşte Tüyap Karavan Fuarı 2024'ü ziyaret etmeniz için bazı nedenler:

  • Farklı karavan ve kampçılık ürünlerini bir çatı altında görebilirsiniz.
  • Karavan ve kampçılık uzmanlarından bilgi alabilirsiniz.
  • En son karavan ve kampçılık trendlerini öğrenebilirsiniz.
  • Karavan ve kampçılık ekipmanlarında harika fırsatlar elde edebilirsiniz.

Tüyap Karavan Fuarı'na gitmeyi planlıyorsanız , önceden bilet almanızı tavsiye ederim. Biletleri fuarın web sitesinden veya Biletix satış noktalarından satın alabilirsiniz.

Tüyap Karavan Fuarı'na nasıl gidilir:

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul'un Avrupa yakasında Büyükçekmece'de yer almaktadır. Fuar merkezine arabayla, otobüsle veya metro ile ulaşabilirsiniz.

Arabayla geliyorsanız, fuar merkezinin otoparkı mevcuttur.

Otobüsle geliyorsanız, fuar merkezine Havalimanı-Beylikdüzü Metrobüs hattı ile ulaşabilirsiniz.

Metro ile geliyorsanız, fuar merkezine M11 Yenikapı-Halkalı Metro Hattı ile ulaşabilirsiniz.

Karavan Fuarı Kaça Kadar Açık?

Karavan fuarı, 6-13 Ocak 2024, 10.00-19.00 saatleri arasında, 14 Ocak’ta ise 10.00-18.00 saatleri arasında açık olacaktır.

Orta Karadeniz Kariyer Fuarı Başlıyor Orta Karadeniz Kariyer Fuarı Başlıyor

Editör: Kerim Gültaş