Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “Geçen seçimde 1 belediyemiz vardı. Bugün 4 belediyemiz var. Nüfusa oranla baktığımızda Ordu’nun 1/3’ünü artık bizler yönetiyoruz. Bundan sonraki süreçte, Ordu’nun tamamında sosyal, halkçı, adil belediyecilik ve hizmet anlayışını inşa edene kadar durmadan, var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altınordu İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği İlçe Danışma Kurulu Toplantısına katıldı. TESK Otel’de düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Ulaş Tepe, seçim çalışmalarına katkı sağlayan ve destek veren herkese teşekkür etti. Gece gündüz çalışarak başardıklarını belirten Ulaş Tepe, bu süreci tüm partililerle birlikte inşa ettiklerini söyledi. Belediye başkanlığını görev sürecinde parti gözetmeksizin, her partili vatandaşlar için çalışacağının altını çizen Başkan Tepe, “Halkımız bizlere güvendi, inandı. Siyasi görüşü fark etmeksizin her kesimden büyük bir destek gördük. Halkımızın bizlere olan güvenini başlattığımız hizmet seferberliğiyle boşa çıkarmayacağız. Altınordu’muzda ve Ordu’muzda yoğun bir çalışma yapmamız gerekiyor. Sorunsuz bir şehir, herkesin yaşamaktan keyif aldığı bir Altınordu’yu yine birlikte inşa edeceğiz” diye konuştu.

Bu başarı hepimizin

İnsanların yaşamlarına dokunan hizmetler gerçekleştireceklerini kaydeden Ulaş Tepe, “Herkesin en derin biçimde hissettiği çok ciddi bir ekonomik krizle karşı karşıyayız. Ama bu zorluklara rağmen biz bu süreci en iyi şekilde yöneterek çocuklara, kadınlara, gençlere, bu kentte yaşayan herkesin yaşamına dokunan işleri yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Toplantı vesilesiyle yaklaşık iki ay önce büyük bir farkla seçimleri kazanmamızda emeği geçen başta İlçe Başkanımız Bulut Gürsoy olmak üzere kadın ve gençlik kollarımıza ve sahada bizlerle birlikte mücadele veren her bir partilimize teşekkürlerimi sunuyorum. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Çünkü Türkiye’nin geneline baktığımız zaman çok ciddi bir başarı elde ettik. Bundan sonra da bize yakışan daha fazla çalışmak, daha fazla halkımızı kucaklamak. Bu doğrultuda bir yandan söz verdiğimiz projeleri hayata geçirmek üzere çabalarken diğer yandan her fırsatta halkımızla iç içe olmaya özen gösteriyoruz” ifadelerinde bulundu.

Tek amacımım başarmak

Daha fazla koşan ve çalışan olacaklarını ifade eden Tepe, “Geçen seçimde 1 belediyemiz vardı. Bugün 4 belediyemiz var. Nüfusa oranla baktığımızda Ordu’nun 1/3’lik kısmını bizler yönetiyoruz. Bundan sonraki süreçte de 19 ilçemizin tamamında ve büyükşehirde bu başarıyı yukarıya taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bunun için de belediyelerimizle birlikte başarı ortaya koymak zorundayız. Dolayısıyla bizdeki bu enerjiyi, sinerjiyi göreceksiniz. Yerel seçimden sonraki süreçte de daha fazla çalışan, daha fazla koşan olacağız. Topluma güler yüzlü yaklaşmak zorundayız. İnsanların beklentilerini karşılamak için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Tepe, konuşmasının ardından Cumhuriyet Halk Partisi’ne yeni üye olan partililere rozetini takdim etti. Haber merkezi

Ulaş Tepe Hem Masada Hem Sokakta Ulaş Tepe Hem Masada Hem Sokakta

Editör: Soner Özdemir