uşak haber

Kahverengi Kokarca Haberleri

Kahverengi Kokarca haberleri ve güncel Kahverengi Kokarca gelişmeleri, Kahverengi Kokarca ile ilgili tüm video, Kahverengi Kokarca fotoğrafları ve Kahverengi Kokarca haberleri Ordu Son Dakika Haberleri - Ordu Yorum Gazetesi - Ordu Haber sitemizde


GENEL

Trabzon Ticaret Borsası'nın düzenlediği İMECE-2024 toplantıları, fındık üreticilerinin kahverengi kokarca zararlısıyla mücadele stratejilerini belirlemesiyle sona erdi. Detaylar haberimizde.

GENEL

Ordu'da fındığın en önemli zararlılarından biri olan Kahverengi Kokarca ile mücadelede biyolojik yöntemler devreye giriyor. Samsun Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü...

Fatsa’da kahverengi kokarca zararlısına karşı etkin mücadele yapılması amacıyla çiftçilere yönelik eğitim toplantıları devam ediyor.

GENEL

Ordu İl ve Tarım Müdürlüğü, kahverengi kokarca ve fındık kurdu ile mücadele takvimini yayınladı.

İLÇE HABERLERİ

Ordu'nun Ünye ilçesinde kahverengi kokarca zararlısıyla mücadele çalışmaları kapsamında toplantı gerçekleştirildi.

GENEL

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, kahverengi kokarca sorununa dikkat çekmek amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı bahçesine böcek bırakarak protesto etti.

GENEL

Ordu’nun Çamaş ilçesinde fındığı tehdit eden kahverengi kokarca zararlısıyla mücadele çalışmaları kapsamında bahçeler ilaçlanıyor.

YEREL

Kahverengi kokarca ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı, insan yaşamının olduğu kışlak alanlarında kullanılmak üzere biyosidal ürünleri ruhsatlandırdı.

GENEL

Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça, kahverengi kokarca böceğine karşı önümüzdeki yıllarda yeterli önlem alınmadığı takdirde 1 milyar dolar civarı...

GÜNDEM

İstilacı bir zararlı olan ve başta fındık olmak üzere tarım ürünlerine zarar veren kahverengi kokarca ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.

EKONOMİ

Giresun Tarım ve Orman Müdürü Muhammet Angın, kahverengi kokarca zararlısına karşı mücadele ve çiftçi eğitim yayım çalışmalarına devam edildiğini bildirdi.