2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig B Grubu'nu lider bitiren Orduspor ile C Grubu'nu lider tamamlayan Galataspor arasındaki Play-Off Grup maçı bugün oynanacak. Bu sezon ilk kez karşı karşıya gelen Orduspor ile Galataspor aynı zamanda kulüp tarihlerinde ilk kez karşı karşıya gelecek. 57 yıllık geçmişi olan Orduspor, geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig'e katılım sağlayan ve özellikle altyapı faaliyetleri ile dikkat çeken Galataspor arasındaki mücadele yağışlı bir Ordu gününde oynanacak.

Orduspor-36

Orduspor bu sezon ligde 14 maç oynarken 12 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alırken, Play-Off sürecinde ise 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Bu sezon özellikle gol yememe noktasında başarılı olan ve hiç mağlup olmayan Galataspor ise 14 lig maçında 12 galibiyet ve 2 beraberlik alırken, Play-Off sürecinde 3 maçta 2 galibiyet ile 1 beraberlik aldı. Orduspor geçen hafta deplasmanda Kumruspor'a kaybederken, Galataspor ise Gülyalı Turnasuyuspor ile berabere kalmıştı.

galatasporrrr
Orduspor ile Gülyalı Turnasuyuspor arasındaki mücadele bugün saat 13:30'da Karşıyaka Spor Tesisleri 1 Nolu Saha'da oynanacak.

Editör: Samet Karadağ