2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden Orduspor'da Play-Off Grup Statüsü'ndeki son iki maç öncesinde hazırlıklar devam ederken, 8 Mart vesilesi ile birlikte 57.yaş dönümü kutlanıyor. Orduspor'un 57.yaşını kutladığı 8 Mart tarihiyle ilgili ise Orduspor'un Genel Koordinatörü Cihangir Güner açıklama yaptı. Geçen sezon başında Ordu 2.Amatör Lig'de mücadele etmeden önce Orduspor'daki görevi başlayan Güner, Orduspor'da kariyerini sürdürürken takımın 57.yaşı dolayısıyla açıklamalarda bulundu.

Orduspor Taraftar

Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden Orduspor'un 57.yıldönümü hakkında açıklamalarda bulunan Genel Koordinatör Cihangir Güner ''Ordu şehrimizin markası, gururumuz, birlikte üzülüp, birlikte sevindiğimiz 8 Mart 1967'de Ali Ataoğlu başkanımız tarafından kurulan, sayısız başarılar, şampiyonluklar yaşamış ve yaşatmış, Türk futbolunda önemli yeri olan Orduspor'umuzun kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Binlerce taraftarı olan Orduspor'un, yıllardır süren sayısız mücadelesi boyunca yediden yetmişe Ordu kentine büyük gururlar yaşattı. Yaşatmaya devam edecektir.'' açıklamasını yaptı.

Cihangir Güner

Orduspor Genel Koordinatörü Cihangir Güner takımın hedefi ile ilgili yaptığı açıklamada ''Çok daha önemli olan Play-Off’larda şampiyon olursak direkt BAL’da olacağız. Orduspor’a bu yakışır, Orduspor buralarda olmamalı. Orduspor'un bu sahalarda bu liglerde olması üzücü. Biz de bunu daha iyi yerlere getirmek için mücadele ediyoruz.'' demişti.
 

Editör: Samet Karadağ