2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de şampiyonluk mücadelesi içerisinde yer alan Orduspor'da Kumruspor maçı öncesinde kadroya üç futbolcu transfer edilirken, Orduspor bir transfer daha yaptı. Orduspor'da sezon başından bu yana eldivenleri Mustafa Kısa eline takan isim olurken, takım son olarak İskenderun Meydanspor forması giyen ve Türkiye A Milli Plaj Futbol Takımı kalesini de koruyan 1992 doğumlu İsmail Turhan'ı kadrosuna kattı. İsmail Turhan Orduspor kadrosuna katılırken kalan maçlarda ise forma giymesi bekleniyor.

Turhan İsmail

İskenderun Su Kanalizasyon İdarespor takımında futbola başladıktan sonra 5 Temmuz İskenderunspor, Belen Belediyespor, Arsuz Karaağaçspor, Reyhanlıspor, İskenderun Yıldızspor ve İskenderun Meydanspor formaları giyen İsmail Turhan, kariyerinde birçok şampiyonluk yaşarken Orduspor'a katıldı. 2019-2020 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de forma giyen İsmail Turhan bu tarihten önce de birçok kez bu ligde mücadele ederken toplamda 75 kez sahaya çıkmış ve oynadığı maçlarda da 4 kez fileleri havalandırmayı başarmıştı.

Türkiye A Milli Plaj Takım formasını da giyen İsmail Turhan ilk olarak 2016 yılında Milli formayı giymişti. İsmail Turhan, A Milli Plaj Futbol Takım forması ile Avrupa Elemeleri, Dünya Kupası Elemeleri, Uluslararası Dörtlü turnuvalar gibi organizasyonlarda 16 maça çıktı.

Editör: Samet Karadağ