Ordu 1.Amatör Lig'in 12.haftasında oynanan Gülyalı Turnasuyuspor - Orduspor arasında oynanan maç öncesinde Gülyalı Turnasuyuspor forması giyen Ömercan Keskin, bir dönem formasını giydiği Orduspor'a rakip oldu. Yedek kulübesinde maça başlayan Ömercan Keksin, maç öncesinde ise yıllar önce koluna takarak sayısız maça çıktığı Orduspor logolu kaptanlık pazubandını saha içerisinde Orduspor kaptanına hediye etti. Maç öncesinde İstiklal Marşı okunurken, seramoni sonrasında ise Ömercan Keskin kaptanlık pazubandını Orduspor kaptanının koluna kendi elleriyle takdı.

Gülyalı İlçe Sahası'nda oynanan maçta oyuna sonradan dahil olan Ömercan Keskin, Gülyalı Turnasuyuspor'un 3-1 kaybettiği maçta takımının tek golünü attı ancak golden sonra iki elini havaya kaldırarak sevincini yaşamadı. Orduspor'un eski futbolcusu Ömercan Keskin, Gülyalı Turnasuyuspor'a transferi sonrasında attığı gollerle dikkat çekerken Orduspor maçında da gol atarak futbol kariyerinin en ikonik günlerini yaşadı.

Gülyalı-Turnasuyuspor-6

Orduspor formasıyla başlayan futbol kariyerinde Orduspor altyapısında kaptanlık yapan, sayısız şampiyonluk sevinci yaşayan ve hem Bölgesel Amatör Lig hem de Ordu 1.Amatör Lig'de Orduspor A Takım formaları giydikten sonra takımdan ayrılan 1999 doğumlu savunma oyuncusu, daha sonra Orduspor 1967 A.Ş., Gülyalı Turnasuyuspor, Ordu Gücü Futbol Kulübü ve Elbistanspor formaları giydikten sonra yeniden Gülyalı Turnasuyuspor'a dönmüştü.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER
 

Editör: Samet Karadağ